Mutfak Tezgahları

Ürün Ana Gruplarımız

cimstone

Çimstone Mutfak tezgahı

Çimstone, doku ve tasarım alternatifleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Çimstone, bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak, banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar.

Kompakt yapısı ile sıvı emmeyen Çimstone, bu özelliği sayesinde leke tutmaz, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, deterjan, aseton, oje gibi malzemelerin diğer yüzeylere verdikleri zararlardan etkilenmez.

Parlaklığını kuvarsın doğal ışıltısından alan Çimstone, sonradan parlatma gerektirmez. Suda çözülen nötr bir deterjan, temizliği için yeterlidir. Bu nedenle temizlik giderlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlar, temizlik sürelerini kısaltır. Kısacası Çimstone, size sevdiklerinizle geçirebileceğiniz uzun saatler bırakır..

 r2

Korian Akrilik Mutfak Tezgahları

Tasarınıza hayal gücü ve pratiklik katmak için, Korian eviyelerine ve süpürgeliklerine pürüzsüz bir şekilde uyum sağlayan etkileyici Korian mutfak tezgahları yaratın.

Korian solid yüzey ile, mutfak tasarımında dayanıklı güzellik ve değerli işlevselliği bir araya getiren, en üst düzey ifade özgürlüğünü elde edersiniz. Korian solid yüzeyin temizlenmesi kolaydır ve yiyeceklerle temas açısından NSF/ANSI 51 Sertifikalıdır. Korian gözeneksiz olduğu için lekeler yüzeye işlemez. Uygun temizlikle, Korian küf ve bakteri oluşumuna da karşı koyar.Lavabolar ve set üstü kaplamaları gibi diğer yüksek performanslı Korian ürünleri, tek parça, sert bir yüzeyin şık görünümünü elde etmek için mükemmel şekilde entegre edilebilir. Kemerli bir set üstü kaplaması ile, tozun ve nemin birikeceği yerler olmaz. Korian ayrıca paslanmaz çelik, ahşap ve cam gibi malzemelerle de mükemmel şekilde çalışır.

Sert yüzeyleri  icat etti ve sürekli olarak sunduğu ürünleri iyileştirmek için çalışıyor.Mutfak tezgahı ürünlerimiz hammadesine göre 3 guruba ayrılmaktadır. Granit taşından ürettiğimiz tezgahlar, Kuvars taşından üretilen ve Çimstone ismiyle adlandırılan tezgahlar, akrilik hammaddesinden ve doğal minarallerden üretilen Akrilik Korian ismiyle adlandırılan mutfak tezgahları ürün kategorilerimizi oluşturmaktadır.Her bir ürün gurubu mutfak ve banyo kullanımının gerektirdiği dayanıklığa, sağlamlığa, çizilmezliğe, estetiğe sahiptir.

Nitekim mutfak ve banyo tezgahı olarak kullanılacak malzemeler ısıya, neme, çiziklere karşı belli bir mukavemet gerektirdiğinden her malzemeden banyo mutfak tezgahı üretilemez. Hammadesine göre ayrılan ürün guruplarımız, müşterilerimiz tarafından ortak özelliklerinin dışında (mukavemet ve dayanınklılık gibi)  fiyat ve kullanım alanı veya model ve desene göre seçilmektedir.